​Masters of the Universe Origins Action 5.5″ Figure – He-Man

25.00

Vetëm 1 stok

SKU: 554318 Kategori: ,

I ashpër dhe i gatshëm për luftime, He-Man, është kthyer për të mbrojtur Eternia!

Kjo figurë He-Man është 5,5 inç e gjatë dhe ka 16 nyje të lëvizshme, kështu që ai është shumë i përshtatshëm për argëtim imagjinativ dhe të orientuar drejt aksionit, në stil të Masters of the Universe!

Adhuruesit më në moshë do të vlerësojnë dizajnin e kokës së stilit vintage të figurës së He-Man dhe shpatës me fuqi të plotë.

Figura vjen me një mini libër komik që eksploron linja të reja historish dhe prezanton heronjtë dhe aleatët në betejën e përjetshme midis së mirës dhe së keqes! Adhuruesit do ta pëlqejnë paketimin retro klasik.

Ngjyrat dhe dekorimet mund të ndryshojnë.

Përmasat e produktit përafërsisht – 15 x 10 x 4 cm

E përshtatshme për moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

HGH44

Our Product Number

554318

Age

5 – 8, 8 – 11