101 Games Collection

25.00

S’ka stok

SKU: 525308 Kategori:

Ka shumë lojëra të preferuara të familjes të grumbulluara brenda këtij koleksionit të 101 lojërave.

Ky set me 101 lojëra përfshin një sërë lojërash klasike të preferuara të të gjitha kohërave, të bëra me materiale të cilësisë premium, të gjitha brenda një kutie dhuratash mahnitëse.

Luaj të gjitha lojërat si: shah, damë, zare, damë kineze, tavëll dhe shumë më tepër!

Ky koleksion lojërash tavoline është për moshat 6 e lart.

Specifications

Manufacturer Number

6033310

Our Product Number

525308

Players

2-8

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.