CoComelon Delux Family House Playset

59.99 89.99

Ka stok

SKU: 551858 Kategori: , , Etiketë:

Ky set i shtëpisë familjare për fëmijë është frymëzuar nga seria e njohur dhe edukative e YouTube, CoComelon!

Vogëlushi juaj mund të këndojë së bashku me një klip të këngës “Skidamarink” ndërsa grupi i lojërave argëtuese për fëmijë luan 7 tinguj dhe fraza të këndshme!

Vendosni setin e lojërave të shtëpisë duke përfshirë 2 figurat, Baby JJ dhe Mummy, 3 aksesorë të lëvizshëm; tavolinë dhe karrige për fëmijë dhe mobilje të ndërtuara.

Vogëlushi juaj mund të shtypë edhe tapetin për të aktivizuar këngën “Clean Up”! Sillni argëtimin CoComelon në shtëpi me Playset Deluxe Family House, i cili funksionon si një kuti ruajtjeje!

Veçori kryesore:

  • Playset përfshin 2 figura dhe aksesorë të lëvizshëm
  • Playset luan 7 tinguj dhe fraza
  • Përmasat e përafërta: 35cm x  20cm x  14cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Approx Dimensions

35cm x  20cm x  14cm 

Manufacturer

Bandai

Manufacturer Number

WT0066

Our Product Number

551858

Age

3 – 5