3D Colour-In Puzzle Globe

8.00

S’ka stok

SKU: 558171 Kategori: ,

Të vegjlit tuaj mund të mësojnë ndërsa luajnë me këtë Globe 3D me ngjyra në puzzle.

Ky set ngjyrosës është dhurata perfekte për fëmijët tuaj kreativë që të mësojnë gjithçka rreth globit tonë, ndërkohë që nxisin dhuntinë e tyre krijuese me mini-shënuesit e përfshirë dhe fletën ngjitëse!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Ngjyra në fletët e enigmës, mini-shënuesit dhe një fletë ngjitëse
  • E përkryer për promovimin e kreativitetit dhe të menduarit logjik
  • Mësoni dhe luani me këtë set ngjyrosës argëtues
  • Një dhuratë ideale për adhuruesit e enigmave
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-4976

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.