5 Surprise Mini Brands Mini Market Dash Game

20.00

SKU: 558603 Kategori: , ,

Bëhuni gati të vraponi! Garoni nëpër treg duke përdorur një nga lëvizësit e vërtetë të koleksionit të brendeve Mini, duke mbledhur të gjitha Mini Brands që mundeni.

Loja Mini Market Dash përfshin Karta Aksioni me bonuse të ndryshme mbi to që ju ndihmojnë ose ju lejojnë të ndikoni tek të tjerët në lojë! Janë tre lista blerjesh që duhet të plotësoni për të qenë fitues të kësaj loje.

Mbushni karrocën tuaj për t’i mbledhur të gjitha!

Karakteristikat e produktit:

  • Merr pjesë në lojën që përfshin 4 Mini Brands Levizes të koleksionueshëm, versione në miniaturë të disa prej brendeve më të njohura të ushqimit ndonjëherë!
  • Nuk është e nevojshme të jesh një fans i Mini Brands Collectable për të luajtur! Mini Market Dash është një lojë tavoline e mbushur me aksion që luan shpejt dhe do të doni ta luani pa pushim.
  • Mblidhni kartat e aksionit gjatë gjithë lojës. Disa letra ju ndihmojnë, ndërsa të tjera ndikojnë në partnerët tuaj të lojës.
  • Hiqni përbërësit e lojës dhe lexoni udhëzimet e thjeshta për t’u ndjekur dhe jeni në rrugën tuaj drejt tregut në lojën Mini Market Dash! Rekomandohet për 2-4 lojtarë,
  • Përfshin: 4 Lëvizëse të koleksioneve të markave mini, 1 tabelë loje, 25 karta aksioni, 1 kartelë, 1 fletë punuese (32 pllaka), 15 karta me listë blerjesh, udhëzime
  • E pershtatshme per moshat 5 vjec +

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060494

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.