Super Mario 10cm Figure – Boomerang Hammer Bro with Boomerang

15.00

S’ka stok

SKU: 549672 Kategori: ,

Figura 10 cm e Boomerang Bro nga Super Mario me siguri do të jetë hit te fëmijët dhe adhuruesit e Nintendo! Kjo figurë autentike dhe e përshtatshme ka 13 pika artikulimi dhe vjen me një aksesor bumerang. Ju mund të rikrijoni veprimin nga lojërat me këtë figurë të detajuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin figurinë të detajuar 10 cm
  • Rikrijoni skena dhe nivele nga Super Mario
  • Mblidhni personazhet tuaj të preferuar
  • Dimensionet e përafërta: 10 cm e gjatë
  • E pershtatshme per 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

40745I

Our Product Number

549672

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11