Super Mario 7″ Lunchbag With Strap

9.99

Ka stok

SKU: 547291 Kategori: ,

Thërrasim të gjithë fansat e ‘Super Mario’, shkoni në shkollë me stil me këtë çante drekë izotermale.

Nëse jeni duke kërkuar për një çantë dreke të shkëlqyer të izoluar, kjo është ajo, kjo kuti drekë elegante është e përkryer për të çuar të gjitha ushqimet tuaja në shkollë.

Me një fotografi të Mario dhe Luigi dhe 1 rrip të gjatë shpatullash, një zinxhir të fortë rreth e qark, shumë vend për sanduiçe dhe role, ushqime, fruta dhe të dizajnuara për ta mbajtur drekën tuaj të freskët deri në pushim, kjo është kutia perfekte e drekës në shkollë për çdo moshë!

Karakteristikat kryesore:

  • E përkryer për të gjithë fansat e Super Mario
  • Çanta termike me rrip të gjatë
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç
  • Përmasat e përafërta: H 20cm x L 25cm x L 9cm

Specifications

Manufacturer

Jacob Company

Manufacturer Number

EN3155303

Our Product Number

547291

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8