5 Surprise Mini Disney Brands Series 1 Collector’s Case with 5 Minis by ZURU (Styles Vary)

19.99

SKU: 556544 Kategori: ,

Koleksiononi, ruani dhe shfaqni brendet tuaja të reja të preferuara Disney Mini me çantën e koleksionistit.

Çdo kuti ruan deri në 25 brendet më ikonike dhe më realiste të Disney Mini nga Marvel, Lucasfilm, Pixar, Disney Princesses dhe Mickey & Friends! Çdo kuti vjen me 5 Mini, 2 prej të cilave ekskluzive që nuk mund t’i gjeni askund tjetër, cilat do t’i zbuloni?

Gjeni kopje të përsosura të brendeve të dyqaneve të lodrave Disney si Elsa nga Frozen, Mickey and friends, Buzz Lightyear dhe Spiderman. Hpani më shumë kapsula Disney Mini Brands për të mbledhur gamën e plotë të brendeve ikonike të bëra mini!

Karakteristikat e produktit:

  • Hpani 5 figura Disney Mini duke përfshirë 2 mini-të ekskluzive të cilat gjenden vetëm në Kasën e Koleksionistit për të kompletuar koleksionin tuaj.
  • Çdo këllëf koleksionist ka vend për 25 brende ikonike Disney Mini. Mund t’i gjeni të gjitha?
  • Hpani 70+ kopje perfekte mini të brendeve të lodrave Disney si Darth Vader, Elsa nga Frozen, Mickey and Friends dhe më shumë. Mini detaj perfekt për të kënaqur të gjithë fansat e mini!
  • Gjeni edhe mini figurë ultra të artë!
  • Zbuloni më shumë kapsula për të ndjekur udhëzuesin dhe për të plotësuar asortimentin tuaj ikonik të çantës së koleksionit.
  • Përmasat e përafërta: 22.5 x 23.5 x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

77207

Our Product Number

556544

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.