5 Surprise Series 1 Mini Fashion Mystery Capsule

15.00

S’ka stok

SKU: 554104 Kategori: ,

5 Surprise Mini Fashion janë çanta dore të modës premium, të cilat janë aksesorët më në modë të koleksionueshme super të lezetshme për të gjitha fashionistet!

Hapni dhe zbuloni kapsulën krejt të re për të zbuluar 1 çantë stilisti dhe 4 aksesorë të vegjël për t’i mbledhur të gjitha, ka 11 modele unike, secila me kapëse të vërteta pune dhe detaje reale.

Hapni 40+ surpriza mode luksoze! Përfshirë 2 çanta të rralla metalike.

Cilat 5 çanta do ti gjeni?

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 5 x surpriza mode

Përfshin shishe mini parfumi me aroma dhe 2 çanta të rralla metalike!

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

77198GQ2

Our Product Number

554104

Age

3 – 5, 5 – 8