5 Surprise Toy Mini Brands – Gold Rush Collector’s Case with 5 Surprises

19.99

Ka stok

SKU: 556489 Kategori: ,

Koleksiononi, ruani dhe shfaqni brendet tuaja të lodrave Mini – Çantë koleksioni Gold Rush me 5 Surpriza!

Ruani dhe shfaqni koleksionin tuaj: Çdo këllëf koleksionist mund të mbajë deri në 30 brende mini lodrash Gold Rush. E përkryer për mbajtjen, ruajtjen dhe shfaqjen e koleksionit tuaj.

Karakteristikat e produktit:

  • 3 mini brands ekskluzive: çanta vjen me 5 mini figura misterioze, duke përfshirë 3 mini figura ekskluzive që nuk mund të gjenden askund tjetër!
  • Mblidhni gamën: Ka mbi 30 lodra miniaturë Gold Rush për të koleksionuar. Hapni kutitë e më shumë kapsulave Toy Mini Brands Gold Rush për t’i gjetur të gjitha! Por nxitoni ata nuk do të jenë pranë për shumë kohë!
  • Përmasat e përafërta: 22.5 x 23.5 x 22.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

77269

Our Product Number

556489

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8