5 Surprise Toy Mini Brands Limited Edition Advent Calendar by ZURU

39.99

Ka stok

SKU: 556479 Kategori: ,

Toy Mini Brands 24- Paketa Surprise është përvoja më e mirë e zbulimit së surprizave!

Kjo mega paketë përmban 24 nga brendet tuaja të preferuara të lodrave Mini, të paketuara në 24 ndarje. Mund t’i zhveshni ato 1 në ditë ose, nëse jeni vërtet në Mini Mania – hapni të gjitha menjëherë për hapjen e surprizave më të madhe ndonjëherë! Cilët mini do të zbuloni?

Karakteristikat kryesore:

  • Gjeni 24 brende ikonike të lodrave mini për t’i zhbllokuar dhe shtuar në koleksionin tuaj, duke përfshirë markat ekskluzive të lodrave mini
  • Gjeni gjithashtu brende të rralla dhe super të rralla të lodrave mini: Zbuloni 100+ brende epike të mini lodrave, duke përfshirë Mini të rralla Glow in the Dark dhe Metallic, apo edhe mini-lodra super të rralla!
  • Brendet tuaja të preferuara të bëra mini: Zbuloni markat më ikonike të lodrave si Rubik’s Cube, Frisbee, Rugrats, Jojo Siwa, Teenage Mutant Ninja Turtles dhe më shumë!
  • Përmasat e përafërta: 30 cm x 5 cm x 40 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

77292-S003

Our Product Number

556479

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8