5 Surprise Toy Mini Brands Series 2 Collector’s Case by ZURU

29.99

Ka stok

SKU: 556483 Kategori: ,

Koleksiononi, ruani dhe prezantoni brendet tuaja të reja të preferuara të lodrave Mini Series 2 Wave 2 me çantën e koleksionistit.

Çdo kuti përfshin 15 mini figura nga brendet më ikonike të lodrave si Build-a-bear, Carebears, Rubik’s Cube dhe më shumë. Cilat surpriza do të hapni?

Karakteristikat e produktit:

  • Çdo kuti kolektori mund të mbajë deri në 30 mini figura. E përkryer për mbajtjen, ruajtjen dhe shfaqjen e koleksionit tuaj.
  • Çdo kuti koleksionist ka 15 mini lodra brenda që nuk mund t’i gjeni askund tjetër. Cilën mini brend do të gjeni?
  • Hapni më shumë kapsula Toy Mini Brands për të gjetur më shumë mini.
  • Hapni Toy Mini Brands për të mbushur kutinë e koleksionistëve me mini brends
  • Përmasat e përafërta: 22.5 x 23.5 x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

77238

Our Product Number

556483

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8