5 Surprise Toy Mini Brands Toy Shop Playset Series 2 by ZURU

39.99

SKU: 556478 Kategori: ,

Koleksiononi, ruani dhe prezantoni lodrat tuaja mini brands me setin e lojës të dyqanit të lodrave me 5 mini brende surprizë!

Vendosni raftet lart me mini-brendet tuaja të preferuara dhe paketoni shportat dhe karrocat tuaja plot argëtim. Madje mund të gjeni 5 lodra misterioze të përfshira dhe të mbledhni më shumë kapsula 5 Surprise Toy Mini Brands për të shtuar më shumë aksesorë dhe mini brende në botën tuaj të mini blerjeve.

Karakteristikat e produktit:

Koleksiononi, shfaqni dhe luani! Cila është mënyra më e mirë për të shfaqur koleksionin tuaj të brendeve mini sesa në një dyqan mini lodrash?

Hapni 5 Surprise Toy Mini Brands në çdo dyqan lodrash, madje mund të gjeni edhe produkte të rralla ekskluzive

Ndërtoni dyqanin tuaj, grumbulloni raftet, shtyni karrocat poshtë rreshtave përpara se të blini lodrat tuaja të reja.

Ky dyqan lodrash është i përsosur edhe për lojëra me role apo lojëra kukullash

E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

77152-S2

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.