Addo Games Barnyard Bingo Mini Card Game

5.00 6.00

Ka stok

Thjesht mbushni hambarin tuaj me të gjitha kafshët në setin e kartave Barnyard Bingo nga Addo Games.

I shkëlqyer për argëtim në lëvizje, ky set lojërash me letra plot ngjyra dhe kompakte me siguri do t’i mbajë të vegjëlit të zënë. Filloni duke zgjedhur bordin tuaj të bingos së hambarit. Më pas secili lojtar do ta luaj me radhë për të gjetur një kartë që përputhet me kafshët e tyre të kopshtit. Keni nevojë për një lepur, pulë apo rosë? Nëse zgjidhni kartën e gabuar, do të duhet të prisni deri në hapin tjetër për të provuar përsëri. Kur të keni mbushur tabelën tuaj, sigurohuni që të bërtisni BINGO!

Këto mini lojëra Addo janë shumë argëtuese për të gjithë familjen. Të lëvizshme dhe kompakte, lojërat vizualisht stimuluese janë perfekte për të udhëtuar në lëvizje, në shtëpi ose gjatë pushimeve. Luaj me 2-4 lojtarë të moshës 3-7 vjeç dhe mbaj të gjithë të argëtuar!

Karakteristikat e produktit:

  • Qëllimi i lojës: Të jesh lojtari i parë që do të gjejë të 6 personazhet e barnyard
  • Përfshin: 4x tabela bingo të hambarit, 24x karta karakteresh barnyard, 1x fletë udhëzimi
  • Mini set lojërash me letra – perfekt për udhëtime
  • Lojë për 2-4 lojtarë
  • Dimensionet e paketimit: përafërsisht. 15 cm (H) x 14 cm (P) x 2,5 cm (D)

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Manufacturer Number

313-11101-B

Our Product Number

554055

Age

3 – 5, 5 – 8