Addo Games Sinking Ships

15.00

Ka stok

SKU: 546046 Kategori: ,

Mashtroni kundërshtarët tuaj me lojën Sinking Ships nga Addo.

Pavarësisht nëse po organizoni një ‘sleepover’ ose duke planifikuar një natë lojërash familjare, Sinking Ships është një lojë klasike që nuk del kurrë nga moda. Fëmijët dhe të rriturit njësoj do të duan të tregojnë aftësitë e tyre taktike duke fundosur anijet e kundërshtarit të tyre. Kujdes, megjithatë! Kundërshtari juaj do të përpiqet të bëjë më të mirën për të fundosur edhe tuajin.

Kjo lojë miqësore për familjen me siguri do të testojë aftësitë tuaja.

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Çfarë ka në kuti?

  • 2 x njësi beteje (e kuqe dhe blu)
  • 10 x anije gri
  • 84 x kunja “goditëse” të zeza
  • 168 x kunja të bardha ‘miss’
  • Fletë udhëzimi

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

313-10107-B

Our Product Number

546046

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids