Addo Games Top to Toe Card Game

10.00

S’ka stok

SKU: 554051 Kategori: , , ,

Përdorni kokën për të gjetur gishtin tuaj të këmbës me setin e kartave nga Addo Games. Kjo lojë argëtuese me letra është e mrekullueshme për argëtim para gjumit ose për t’i mbajtur të vegjlit të zënë në shtëpi osegjatë udhëtimit. Përzieni letrat e kokës dhe shpërndajini me të gjithë lojtarët. Më pas lojtarët do të luajnë me radhë për të gjetur pjesën tjetër të personazhit të tyre dhe do ti përputhin me të gjitha letrat. A mund ta gjeni trupin dhe këmbët e tyre në kohë për të fituar lojën? Sigurohuni që t’i mbledhni kartat në rendin e duhur!

Këto lojëra me letra Addo janë shumë argëtuese për të gjithë familjen. Lojërat vizualisht stimuluese janë perfekte për të udhëtie, në shtëpi ose gjatë pushimeve. Luaj me 2-4 lojtarë të moshës 3-7 vjeç dhe mbaj të gjithë të argëtuar!

Karakteristikat e produktit:

  • Qëllimi i lojës: Të jesh lojtari i parë që formon të gjithë personazhet e tij nga koka te këmbët
  • Lojë e vogël, kompakte – e përkryer për udhëtime
  • Lojë pë 2-4 lojtarë
  • Dimensionet e paketimit: përafërsisht. 20 cm (H) x 14 cm (P) x 4,5 cm (D)

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Manufacturer Number

313-11110-B

Our Product Number

554051

Age

3 – 5, 5 – 8