Adventures with Peach Starter Course

79.99

SKU: 999982 Kategori: , ,

Jepini fëmijëve një prezantim argëtues në botën LEGO® Super Mario™ me këtë grup, me një figurë interaktive LEGO® Peach™

Lidhni LEGO® Peach™ nëpërmjet Bluetooth me LEGO® Luigi™ ose LEGO® Mario™ (shifrat shtesë nuk përfshihen) për lojëra sociale.

LEGO® Peach™ tregon reagime nëpërmjet ekraneve LCD dhe një altoparlanti.

LEGO® Peach™ mund të ‘hajë’ frutin e kuq ose t’ia japë një miku.

Luaj në grupin e lëkundjes për të fituar monedha dixhitale shtesë.

Seti përfshin Lemmy, një zhabë të verdhë dhe një flluskë llave.

Kontrolloni totalin e monedhave dixhitale në arritjen e shtyllës së qëllimit.

Zgjero, rindërto dhe krijo nivele unike të pakufizuara me kompletet e zgjerimit LEGO® Super Mario™ (shiten veçmas).

PARALAJMËRIM:
RREZIK PËR MBYTJE.
Lodra përmban pjesë të vogla dhe një top të vogël. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355721017

Our Product Number

300572101

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.