Akedo Ultimate Warrior Arcade Collector and Starter Pack

25.00

SKU: 563611 Kategori: ,

Hyni në botën e Akedo dhe Luftëtarët e Arcade Ultimate me këtë Paketë Fillestare të Koleksionist.

Të gjitha lëvizjet ekstreme të lojërave luftarake arcade kanë dalë nga ekrani dhe në duart tuaja për disa veprime të vërteta luftarake. Zgjidhni luftëtarin tuaj, luftoni me tërbimin dhe përfundoni me një Split Strike. Merrni përsipër dhe sfidoni miqtë tuaj ndërsa luftoni për t’u bërë Luftëtari Ultimate Arcade.

Mblidhuni thellë në botën e Akedo me Paketën e Koleksionistëve të Luftëtarit. Ka 3 luftëtarë të garantuar plus 1 luftëtar surprizë! Gjithashtu përgatituni për betejë me Akedo Starter Pack. Kjo paketë speciale ju jep gjithçka që ju nevojitet për të luajtur rregullat zyrtare të turneut të Akedo. Trajnoni luftëtarët tuaj që të jenë më të mirët dhe praktikoni duke përdorur pjesën e trajnimit bonus.

Dërgohet në paketim të thjeshtë dhe të riciklueshëm.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x paketë fillestare Akedo dhe 1 x paketë koleksionisti Warrior
  • Paketa fillestare përfshin një pjesë trajnimi bonus, kontrollues ekskluziv të levës dhe 3 x Warriors (Legendary Power Puncher Shutdown, Epic Miss Slither dhe Classic Hyperlock)
  • Paketa e koleksionistëve të Warrior përfshin 3 x Warriors (Chux Classic, Ultra Rare Scare Bear dhe Legendary Mr Splits) dhe një luftëtar epik surprizë
  • Dërgohet në paketim të thjeshtë dhe të riciklueshëm
  • Përmasat e përafërta: 9 x 6 x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

14239

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.