Aqua Gelz Starter Pack

9.99

SKU: 564320 Kategori: ,

Krijime shumëngjyrëshe ju presin me Aqua Gelz.

Aqua Gelz janë lëngje magjike që shndërrohen në krijime shumëngjyrëshe, zbavitëse dhe të lezetshme. Përzieni pluhurin special me ujë. Shtrydhni Aqua Gelz në kallëpet përkatëse, më pas vendosini në rezervuarin e tretësirës dhe shikoni se si shndërrohen në krijime shumëngjyrëshe.

Karakteristikat e produktit:

  • Aqua Gelz përfshin 3 x 30 ml xhel me ngjyra, 2 karaktere të ndryshme, 2 x pako përzierje tretësish dhe një rezervuar tretësish të ripërdorshëm
  • Mund të bëni mbi 9 krijime
  • Aqua Gelz janë lëngje magjike që shndërrohen në krijime shumëngjyrëshe dhe super argëtuese.
  • Përmasat e përafërta: 18 x 14 x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

JOHN ADAMS (TOYBROKERS)

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

11102

Our Product Number

551868

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.