Aquabeads Beginners Carry Case

30.00

S’ka stok

SKU: 556079 Kategori: , ,

Aquabeads është kompleti origjinal i rruazave të aktivizuara me ujë, ky set i mrekullueshëm vjen i kompletuar me 900 rruaza në 24 ngjyra, më shumë se sa të mjaftueshme për të krijuar çfarëdo që dëshiron imagjinata juaj.

Seti vjen me një çantë të përshtatshme për të ruajtur të gjitha rruazat tuaja, tabaka rrokullisje për të hequr modelin tuaj të rruazave nga tabakaja menjëherë pas spërkatjes së ujit, dhe fletët e shabllonit, si dhe një stilolaps dhe spërkatës të dyanshëm Aquabeads, madje edhe ekranin e krijimit dhe kunjat e dizajnit për të dekoruar krijimet tuaja.

Karakteristikat e produktit

  • Dekoroni çantën tuaj me krijimet e preferuara dhe mbajeni kudo, apo edhe ekspozojeni në dhomën tuaj
  • Përfshin mbi 900 rruaza në 24 ngjyra, këllëf dhe tabaka, stilolaps Aquabeads me dy anë, spërkatës, ekran krijimesh, kunja dizajni, 2 fletë shabllone dhe udhëzime.
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Epoch Making Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

31912

Our Product Number

550633

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.