Aquabeads Nail Studio – Disney Princess Set

34.99

S’ka stok

Bëhuni kreativ me setin e thonjve Aquabeads Disney Princess.

Studio e thonjve Aquabeads – Disney Princess përfshin thonjtë Aquabeads dhe dekorime për mbi 40 dizajne të thonjve, tavolinë pune, piskatore plastike, aplikues uji me furçë, ngjitëse dhe udhëzime. Thonjtë dhe dekorimet me ngjyrë të shndritshme Aquabeads i shtojnë shkëlqim dhe ndjesi vezulluese krijimeve tuaja të thonjve Aquabeads.

Sipas udhëzimeve, krijoni modele të bukura të thonjve me Hirushen, Jasmine, Aurora, Rapunzel, Belle dhe Ariel. Duke përdorur aplikuesin e ujit, vendosni dekorimet sipër thonjve Aquabeads për t’i dekoruar dhe për t’i bërë ato të ngjiten në mënyrë magjike.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin thonj Aquabeads dhe dekorime për mbi 40 dizajne të thonjve, tavolinë pune, piskatore plastike, aplikues uji me furçë, ngjitëse, fletë dizajni dhe udhëzime
  • Fleta e dizajnit përfshin modele të thonjve të Disney Princess me Hirushen, Jasmine, Aurora, Rapunzel, Belle dhe Ariel
  • Krijimet Aquabeads Nails mund të ngjiten në thonjtë duke aplikuar ujë rubineti vetëm me një kohë pritjeje 3 minuta
  • Për t’i hequr, shtyni butësisht anët e krijimeve për t’i hequr ato nga thonjtë
  • Krijimet e thonjve Aquabeads janë të gjitha të ripërdorshme dhe mund të përdoren disa herë
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

EPOCH MAKING TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

35006

Our Product Number

555975

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.