Aquabeads Nail Studio – Fancy Nail Refill Set

11.99

S’ka stok

SKU: 562798 Kategori: , ,

Shfaqni kreativitetin me Studion e thonjve Aquabeads – Set i rimbushjes së thonjve të zbukuruar.

Seti rimbushës i thonjve Fancy Nail Studio Aquabeads përfshin thonj Aquabeads dhe dekorime për mbi 40 dizajne dhe ngjitëse të thonjve. Thonjtë dhe dekorimet me ngjyra të shndritshme Aquabeads i shtojnë shkëlqim dhe ndjesi vezulluese krijimeve tuaja të thonjve Aquabeads!

Ky set kërkon një tavolinë pune, aplikues uji me furçë dhe udhëzime që janë të përfshira në setin e plotë të Aquabeads Nail Studio (shitet veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Seti mbushës përfshin 40 thonj Aquabeads me dekorime në 8 ngjyra dhe ngjitëse
  • Bëni dizajne të thonjve si fjongo, zemër, njëbrirësh, lule, flamingo dhe shumë të tjera
  • Krijimet Aquabeads Nails mund të ngjiten në thonjë duke aplikuar vetëm ujë rubineti, me një kohë pritjeje 3 minuta
  • Për t’i hequr, shtyni butësisht anët e krijimeve për t’i hequr ato nga thonjtë
  • Krijimet e thonjve Aquabeads janë të gjitha të ripërdorshme dhe mund të përdoren disa herë
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

35007

Our Product Number

555146

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.