Aquabeads Shiny Bead Refill Pack

0.00

S’ka stok

SKU: 562796 Kategori: , ,

Shfaqni kreativitetin me setin Aquabeads Shiny Bead.

Ky set përfshin 2000 rruaza me shkëlqim në 24 ngjyra që janë perfekte për të shtuar një shkëlqim dhe ndjesi vezulluese në krijimet tuaja Aquabeads!

Ky set kërkon setin me tabaka me rrokullisje dhe spërkatës të përfshira në setin e plotë Aquabeads (shitet veçmas). Duke ndjekur fletën e shabllonit (shitet veçmas) dhe janë të përfshira në setet e plota të Aqubeads, vendosni rruazat në tabaka për të krijuar dizajnin tuaj. Duke përdorur spërkatësin, spërkatni ujë mbi rruaza për t’i bërë ato të ngjiten në mënyrë magjike!

Karakteristikat e produktit:

  • Seti i rimbushjes përfshin 2000 rruaza uji me shkëlqim në 24 ngjyra
  • Kërkoni setet e tabakave me rrokullisje dhe spërkatës të përfshira në setet e plota Aquabeads (shitet veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

EPOCH MAKING TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

31995

Our Product Number

555987

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.