Aquadoodle Mat with Magic Water Pen

18.00

Vetëm 1 stok

SKU: 558105 Kategori: ,

Ideale për artistët e vegjël, kjo panel Aquadoodle me penë ujë magjike është e projektuar për t’u përshtatur fëmijëve më të vegjël, që ata të zhvillojnë aftësitë e tyre për të vizatuar dhe shkruar, si dhe të ofrojë orë të pafundme argëtimi!

Mbusheni penën Aquadoodle me ujë, vizatoni mbi panel dhe shihni vizatimet që dalin si magji. Kur uji ka tharë, vizatimet zhduket, gati për të filluar përsëri!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin – 1 dyshek Aquadoodle dhe 2 penë uji magjike.
  • Paneli i parë i vizatimit i shkëlqyer për foshnjat e vegjël.
  • Dimensionet: 5 cm (L) x 28 cm (G) x 30 cm (W)
  • Për 18+ muaj dhe më sipër.

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

558105

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.