Awesome Animals Discover the Farm Jumbo Tub

25.00

S’ka stok

Zbuloni një botë me kafshë të fermës me setin Awesome Animals Farm.

Nga kuajt te lopët, derrat te gjelat, ky set është i mbushur me të gjitha kafshët tuaja të preferuara të fermës, plus aksesorë, duke përfshirë koritë dhe pjesë për të krijuar gardhin.

Kjo është dhurata ideale për të vegjlit që i duan kafshët.

Ky set me 13 pjesë përfshin tetë kafshë të fermës, një lug dhe katër copa gardhi.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+.

Specifications

Manufacturer

Addo

Manufacturer Number

310-11120-B

Our Product Number

539437

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.