Awesome Animals Discover the Jungle Tub

18.00

SKU: 556705 Kategori: , , ,

Ka kaq shumë krijesa të egra të grumbulluara në setin Awesome Animals – Discover the Jungle Tub.

Hapeni setin për të gjetur një tigër që vrumbullon, leopard që kërcen, rinocerontë që vrapon dhe shumë e shumë më tepër. Ka edhe aksesorë të tjerë për krijimin e skenave të jetës së egër.

Jo vetëm që figurat do t’i inkurajojnë fëmijët të përfshihen në lojëra entuziaste me role, por seti është i përkryer për bartjen e lodrave përreth.

Çfarë ka në vaskë?

  • 8x kafshë (elefant, tigër, hipopotam, leopard, luan, luaneshë, rinoceront dhe krokodil)
  • 2x pemë
  • 2x drunjë

Karakteristikat e produktit:

  • Dimensionet e figurës: përafërsisht 4 – 20 cm (H)
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

310-11119

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.