Axetreme Axe-Throwing Game

25.00

SKU: 552395 Kategori:

Fëmijët do të argëtohen shumë me këtë lojë të hedhjes së sëpatës – është Axtreme!

Synoni, hidhni dhe goditni tabelën me sëpatat e buta, fleksibël që ju nevojiten për të synuar tabelën e rezultateve – synoni mesin për të marrë rezultatet më të mira! Tabela ka thumba fleksibël. Hidhni zaret që të keni një set sfidash dhe plotësoni ato ndërsa hidhni sëpatën tuaj!

Karakteristikat e produktit

  • Përfshin 4 sëpata, 1 tabelë objektivi, 1 zar, udhëzime për llogaritjen e pikeve
  • Një lojë argëtuese dhe e sigurt me hedhjen e sëpatës për këdo që kërkon të mprehë aftësitë e tij
  • i shkëlqyeshme për lojëra solo ose për të luajtur me miqtë dhe familjen
  • Përmasat e përafërta 26 x 26 x 8 cm

Specifications

Manufacturer

Mookie Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

YL020455

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.