Baby GUND Interactive Sleepy Eyes Owl Soother Soft Toy

34.99

S’ka stok

Vogëlushit tuaj do t’i pëlqejë të struket me këtë lodër të butë interaktive Sleepy Eyes Owl Soother nga gama Baby GUND.

Orari i gjumit sapo u bë edhe më i lehtë. Vogëlushi juaj do të kënaqet me këtë qetësues super të butë, i cili përmban animacione të mahnitshme dhe efekte zanore për t’i ndihmuar të relaksohen para gjumit.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 1x lodër të butë Sleepy Eyes Owl Soother
  • Përfshin sy të përgjumur të animuar, shtatë tinguj qetësues, melodi të qeta dhe drita të buta LED në bark për të relaksuar fëmijën
  • Përmban dy mënyra, duke përfshirë 20 minuta lojë të vazhdueshme me volum të rregullueshëm dhe vetëm drita ose opsione vetëm tinguj për relaksim optimal para gjumit
  • Pëlhurë ultra e butë me detaje të qëndisura të sigurta
  • Siperfaqe që lahet
  • 3x bateri AA të përfshira
  • Kemi shumë miq të tjerë me jastëk dhe shoqërues të përqafimit këtu në The Entertainer. Shfletoni gamën tonë të plotë të lodrave të buta dhe miqve interaktivë sot.
  • Për moshat 0+ muaj.

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Manufacturer Number

6061071

Our Product Number

552723

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

0 – 3