Baby Shark Big Show 4 Bathtime Jigsaw Puzzles

12.00

S’ka stok

SKU: 556133 Kategori: , ,

“Është Baby Shark, doo doo doo doo doo doo doo! Adhuruesit e Baby Shark të dashur mund të krijojnë një spërkatje në kohën e banjës me këtë set puzzle për kohën e banjës.

Karakteristikat e produktit

  • Fëmijët mund t’i ngjitin këto puzzle të lezetshme në anë të banjës
  • Set me 4 puzzle lodrash të papërshkueshme nga uji për banjë
  • Mund të ruhet në një çantë të përshtatshme pas banjës
  • E pershtatshme per moshat 18+ muaj

Specifications

Manufacturer

RMS International

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

86-0022/ENT

Our Product Number

556133

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.