Baby Shark Big Show Bathtime Puzzle

12.00

S’ka stok

SKU: 556136 Kategori:

A frikësohet vogëlushi juaj nga koha në banjo? Ja që Baby Shark, Chucks dhe grupi janë këtu për të shpëtuar ditën dhe për të shtuar një spërkatje argëtimi në çdo aventurë të banjës!

Fëmijët do të argëtohen shumë duke përdorur aftësitë e tyre për zgjidhjen e problemeve për të përshtatur së bashku çdo enigmë të thjeshtë. Ata mund të përpiqen të bëjnë më të mirën për të rreshtuar format, pastaj të dallojnë të gjithë personazhet ose ilustrimet e tyre të preferuara të Baby Shark. Ngjitni rrjetën në murin tuaj të banjës, në mënyrë që ti ruani pjesët e puzzle!

Karakteristikat e produktit:

  • E përkryer për fillestarë në puzzle
  • E shkëlqyeshme për inkurajimin e aftësive për zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

86-0023/ENT

Our Product Number

556136

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

0 – 3