Baby Shark Big Show Magnetic Fishing Game

12.00

SKU: 556137 Kategori:

Fëmijët dhe të rriturit do të duan të bëjnë më të mirën për të kapur sa më shumë nga personazhet e tyre të preferuar!

Për të filluar argëtimin, rrotulloni skenën e oqeanit sa më shpejt që të mundeni. Më pas, përdorni shufrat për të kapur peshkaqenë që kërcejnë.

Pasi të jenë kapur të gjithë personazhet e peshkaqenëve, lojtari me më shumë fiton lojën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 2 shufra peshkimi, copa peshku prej druri, dërrasa peshkimi dhe letra loje
  • Bërë nga druri i certifikuar nga FSC
  • Zhvilloni aftësi të shkëlqyera motorike, si dhe shpejtësi dhe saktësi
  • Luaj vetë ose me një mik!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS International

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

86-0004/ENT

Our Product Number

556137

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.