Baby Shark Big Show Wooden Peg Jigsaw Board

5.99

SKU: 556139 Kategori: , , ,

Shikoni shpalosjen e skenës shumëngjyrëshe nënujore ndërsa vendosni pjesët e puzzle prej druri në vendin e tyre me këtë dërrasë me kunja druri “Baby Shark Big Show”.

Le të fillojmë me 10 pjesët e kunjave jashtë tabelës. Shikoni vrimat në tabelë dhe më pas formën e pjesëve. Cili ku shkon? Përdorni aftësitë tuaja për zgjidhjen e puzzle!

Loja e ndihmon fëmijën tuaj me aftësitë e zgjidhjes së problemeve dhe ngritja e pjesëve ndihmon në zhvillimin e koordinimit të syrit me dorën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x puzzle prej druri, 10 pjesë druri
  • Puzzle me tematikë Baby Shark Big Show për argëtim të klasifikimit dhe përputhjes
  • Bërë nga druri i certifikuar nga FSC
  • Copa të trasha druri të shkëlqyera për duart e vogla.
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të koordinimit sy me dorë dhe aftësive për zgjidhjen e problemeve
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS International

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

86-0002/ENT

Our Product Number

551900

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.