Bag 500

44.99 74.99

S’ka stok

SKU: 681207 Kategori: Etiketë:

Çanta e bebeve Peg Perego, e domosdoshme për shëtitjet tuaja.

Gjithçka në majë të gishtave, por me stil! Pamja bashkëkohore shik e çantës së bebeve me dyshek ndërrimi është e disponueshme në koleksione elegante për të kompletuar veshjen e karrocës suaj.

SPECIFIKIMET TEKNIKE
Dimensionet e artikullit 41 LX 35 HX 20 P
Pesha e artikullit 0.70 kg

Specifications

Manufacturer

PEG PEREGO

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8005475414989

Our Product Number

681207

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.