Bakugan Battle Brawlers Card Collection

6.25 24.99

Vetëm 2 stok

SKU: 545772 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

6 – 100 Years

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6045136

Our Product Number

545772

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.