Barbie – Beach Day Ken Doll

26.99 30.00

S’ka stok

SKU: 564882 Kategori: , , , Etiketë:

Me gishta në rërë dhe akullore në dorë, kjo kukull Ken Beach Day ka të gjitha gjërat thelbësore për një ditë relaksuese në Malibu.

Shkoni në plazh me këtë kukull Barbie Ken! Veshja e tij e lezetshme e notit dhe aksesorët do të frymëzojnë fëmijët të ëndërrojnë çdo lloj historie verore nën diell. Kukulla Ken ka të veshur një këmishë me kuadrate blu dhe të bardhë me mbathje noti që përputhet me ngjyrën bojëqielli.

Aksesorët shtesë përfshijnë një vizore, syze dielli, orë, peshqir, shishe uji, locion mbrojtës nga dielli dhe telefon. Topi i plazhit është i përsosur për të luajtur me miqtë e tij, ndërsa koni i akullores i kapet në dorë për një pozë realiste.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull Ken me këmishë me kuadrate blu dhe të bardhë dhe mbathje noti, 1 palë sandale, 1 maskë dhe 1 top plazhi
  • Aksesorët përfshijnë një vizore, syze dielli, orë, peshqir, shishe uji, locion kremi kundër diellit, kon akullore dhe lodër telefon
  • Kapëse koni akulloreje në dorën e kukullës
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

HPL74

Our Product Number

553686

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.