Barbie Chelsea Travel Playset

19.99

Ka stok

SKU: 547453 Kategori: ,

Nisuni në një aventurë emocionuese me këtë set lojërash të mahnitshme udhëtimi nga linja e Barbie Chelsea.

Pavarësisht nëse po niseni për një pushim në qytet me miqtë tuaj më të mirë ose për një pushim familjar nën diell, do të jeni gati për çdo aventurë me këtë kukull të mahnitshme Chelsea. Paketoni çantën e shpinës dhe bëhuni gati për të shkuar!

Brenda kutisë do të gjeni 1 kukull Chelsea, 1 çantë shpine me zinxhir, 1 qenush, 1 plumb, 1 mbajtëse kafshësh, syze dielli, telefon dhe kufje ngjyrë rozë.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

FWV20

Our Product Number

534315

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.