Barbie Club Chelsea Camper Playset & Accessories

59.99 69.99

S’ka stok

SKU: 539633 Kategori: , , , Etiketë:

Është koha për të shkuar në një aventurë kampingu me Barbie Club Chelsea Camper!

Ky set vjen me një makinë blu të konvertueshme dhe një rimorkio kampingu të ndashëm që hapet për të zbuluar një kuzhinë me një lavaman, sobë dhe frigorifer, plus ka edhe një dhomë gjumi me dy krevate marinari ideale për të fjetur.

Ka më shumë se 10 pjesë (nuk përfshihet kukulla) gjithsej për të ndihmuar imagjinatën e të voglit tuaj, duke përfshirë një qen të vogël të adhurueshëm, i cili madje ka edhe derën e vet të qenve.

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

FXG90

Our Product Number

539633

Age

3 – 5, 5 – 8