Barbie Colour Reveal Foil Reveal Scrapbook Set

12.00

Ka stok

SKU: 550338 Kategori: ,

Jeni duke kërkuar për aksesorë Barbie apo dhurata të lezetshme për vajzat për një festë ditëlindjeje?

Ky set ditari është i përsosur për çdo rast dhe për çdo adhurues të vogël të kukullave Barbie.

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

99-0004/ENT

Our Product Number

550338

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5