Barbie Colour Reveal Holographic Reveal Diary Set

10.00

Ka stok

SKU: 550334 Kategori: , ,

Jeni duke kërkuar për aksesorë Barbie apo dhurata të lezetshme për vajzat për një festë ditëlindjeje?

Ky set ditari është i përsosur për çdo rast dhe për çdo adhurues të vogël të kukullave Barbie.

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

99-0011/ENT

Our Product Number

550334

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8