Barbie Colour Reveal UV Reveal Diary Set

12.00

Ka stok

SKU: 550336 Kategori: ,

Ky komplet Barbie Color Reveal Diary është dhurata perfekte për çdo adhurues të Barbie me ngjitëse holografike argëtuese me gërvishtje dhe zbulim, një ditar A5, një stilolaps me yllin e ndezur dhe mbajtëse çelësash me dritë buzëkuqi.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin ditar A5, fletë ngjitëse holografike, stilolaps me yll, çelës buzësh me dritë

Stilolapsi yll ndizet

Zbuloni dizajnet e fshehura me dritën e buzëkuqit

Dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të Barbie

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

99-0003/ENT

Our Product Number

550336

Safety Information

Not suitable for children under 36 months