Barbie Cutie Reveal Jungle Series Doll with Monkey Costume & 10 Surprises

49.99

SKU: 562280 Kategori: , , ,

Kukullat Barbie Cutie Reveal ofrojnë eksperiencën më të lezetshme të hapjes së paketimit me 10 surpriza, duke përfshirë një kukull Barbie dhe një mik të lezetshëm majmun.

Hap paketimin për të gjetur një mik kafshësh majmuni të butë dhe prej pelushi dhe katër çanta surprizë, hiqni kostumin e majmunit dhe gjeni një kukull Barbie me flokë të gjatë. Gjeni rroba, aksesorë, një krehër sfungjeri dhe një mini kafshë të përshtatshme në çantat surprizë. Pjesa e sipërme e kostumit kthehet mbrapsht dhe bëhet një xhaketë leshi super e butë me një printim të lezetshëm të modës, dhe koka e kostumit shndërrohet gjithashtu në një shtrat për kafshë shtëpiake.

Surprizat vazhdojnë me bukurinë e ndryshimit të ngjyrës – boja e fytyrës shfaqet në fytyrën e kukullës Barbie dhe shoqja e saj e përkëdhelur “hap dhe mbyll” sytë – një bukuroshe e tillë! Përdorni krehër me sfungjer dhe ujë të ftohtë me akull për t’u aktivizuar dhe për ta ndryshuar përsëri me ujë të ngrohtë.

Karakteristikat e produktit:

  • Me 10 surpriza në 1 paketë, kukullat Barbie Cutie Reveal ofrojnë eksperiencën më të lezetshme të hapjes së paketimit me miq
  • Hap paketimin për të gjetur një majmun të butë, pelushi me një kukull Barbie brenda
  • Hapni 4 çantat surprizë për të gjetur rroba dhe aksesorë
  • Fëmijët mund ta veshin dhe ti vendosin aksesorë kukullës Barbie duke e kthyer pjesën e sipërme të kostumit për të gjetur një xhaketë leshi super të butë me një printim. Koka e kostumit kthehet në shtrat edhe për mikun majmun.
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HKR01

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.