Barbie Dreamtopia Twinkle Lights Ballerina Doll with Purple Tutu

19.99

SKU: 562934 Kategori: , ,

Balerina e dritave vezulluese Barbie Dreamtopia me Tutu ngjyrë vjollce pëlqen të kërcejë.

Kukulla Barbie ka flokë biondë të stiluar në një topuz klasik dhe në krye me një diademë elegante ngjyrë vjollce dhe mban një tutu të bukur ngjyrë vjollce. Shtypni një buton në belin e Barbie dhe shikoni korsenë e saj të ndriçohet me 5 shfaqje me dritë që përfshijnë variacione të ndryshme ngjyrash që shkëlqejnë ndërsa ajo kërcen. Kjo kukull mund të lëvizë në poza realiste baleti.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Kukulla balerine me drita vezulluese Barbie Dreamtopia me tutu vjollce
  • Kukulla Barbie ka flokë brune të stiluar në një topuz klasik dhe të veshur me një diademë elegante ngjyrë vjollce
  • Kukulla Barbi bën lëvizje baleti
  • Barbie rrotullohet me një tutu ngjyrë vjollce të ndezur dhe këpucë baleti
  • Shtypni butonin në belin e Barbie për 5 shfaqje me dritë
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLC26

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.