Barbie Estate House Playset

47.99 59.99

S’ka stok

SKU: 563999 Kategori: , , Etiketë:

Shtëpia Barbie Estate paraqet lojë në 360 gradë, dy tregime, katër zona lojërash dhe mijëra pjesë tregimi.

Kjo shtëpi kukullash Barbie e mobiluar plotësisht përmban një dizajn modern me stilin e veçantë Barbie dhe gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të realizuar ëndrrat e tyre, duke përfshirë një qenush të adhurueshëm! Mirëpritni miqtë në derën e përparme, gatuani në kuzhinë dhe shërbejeni në tryezën e ngrënies me dy ulëse. Pas një dite loje, fëmijët mund ta fusin Barbie (shitet veçmas) në shtrat për një natë komode gjumi.

Mobiljet dhe aksesorët argëtues frymëzojnë tregime të pafundme dhe kur koha e lojës mbaron, i gjithë seti paloset për pastrim të lehtë dhe argëtim në udhëtim. Me kaq shumë pjesë dhe mundësi tregimi, kjo shtëpi kukullash Barbie është në listën e dëshirave të të gjithëve.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Barbie Estate House me 2 kate, 1 x Figurë qenush dhe aksesorë
  • Zonat e lojërave përfshijnë një krevat, banjë, kuzhinë dhe dhomë ngrënie
  • Përmban aksesorë argëtues duke përfshirë një tavolinë ngrënieje dhe karrige, pjata, një figurë qenush dhe më shumë!
  • I gjithë seti paloset për pastrim të lehtë dhe lojë në udhëtim
  • Kukullat shiten veçmas
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HCD47

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.