Barbie Extra Decorate Your Own Water Bottle

9.00 15.00

S’ka stok

SKU: 563452 Kategori: , , Etiketë:

Pini pijet tuaja me stil dhe dekoro vetë shishen e ujit Barbie Extra.

Përdorni dekoret dhe ngjitësit e përfshirë për të dekoruar shishen tuaj dhe për ta bërë atë tuajën. Kjo shishe elegante ka pom poms të mbështjellë brenda saj që krijon një efekt të këndshëm kur pini prej saj.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1x shishe uji, 1x fletë ngjitëse, 1x kapëse gur i cmuar, 1x gur te cmuar, rruaza, pe
I personalizueshëm me aksesorë
Shishe e ripërdorshme
Përmasat e përafërta: 26.5 x 7.3 x 7.3 cm
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

99-0127/ENT

Our Product Number

563452

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.