Barbie Extra Design Your Own Hairband Craft Kit

12.00

S’ka stok

SKU: 556151 Kategori: , ,

Dizajnoni aksesorët tuaj për flokët me kompletin e artizanatit të brezit tuaj të flokëve Barbie Extra Design.

Krijoni dhe dizenjoni aksesorët tuaj të kokës me këtë komplet artistik elegant Barbie Extra. Ky set përfshin gjithçka që ju nevojitet për të bërë aksesorët e përsosur të flokëve. Fashionistet e vegjël mund të shtojnë një hark ose veshë mace, ngjitëse dhe më shumë. Personalizojeni atë sipas stilit tuaj unik dhe vendosini me krenari.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 2 x shirita koke, ngjitëse gurësh të çmuar, harqe, veshë ylber, ngjitës dhe më shumë
  • Dhurata ideale për fansat e Barbie
  • Promovon Kreativitetin
  • Përmasat e përafërta: 25 x 25 x 4 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

99-0061/ENT

Our Product Number

556151

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5