Barbie Extra – Pencil Case Set

10.00

Ky këllëf mahnitëse i mbushur me lapsa është një ide e shkëlqyer dhurate për çdo adhurues të Barbie! Do të jetë ideale si një dhuratë për ditëlindje ose nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë të vogël për një vajzë të vogël, lapsa të lezetshëm për sezonin e ri të shkollës.

Karakteristikat e produktit:

  • Promovon kreativitetin
  • Përmasat e përafërta: 25 x 25 x 4 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

99-0052/ENT

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.