Barbie Fluffy Diary Set

9.00

S’ka stok

SKU: 556154 Kategori: , ,

Set Ditari Barbie Fluffy, i përsosur për të bërë ditar përdorur stilolapsin me gëzof që kombinohet, si dhe stikera të përfshira për të dekoruar faqet e brendshme.

Nëse jeni duke kërkuar për aksesorë Barbie, një dhuratë të lezetshme ky set ditari është i përsosur për çdo adhurues të vogël të kukullave Barbie.

Karakteristikat e produktit:

Ditari shumëngjyrësh me gëzof të fortë, fletë ngjitëse, kapëse letre pom pom dhe stilolaps
Dhurata ideale për fansat e Barbie
Përmasat e përafërta: 25 x 25 x 4 cm
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

99-0056/ENT

Our Product Number

555175

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.