Barbie Glitter Crystal Picture Set

10.00

SKU: 556145 Kategori: , ,

Ky set fotografish me kristale Barbie Glitter është seti i përsosur artizanal për çdo adhurues të kukullave Barbie!

Karakteristikat e produktit:

  • Promovon kreativitetin dhe imagjinatën
  • Përmasat e përafërta: 29 x 23 x 3 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

99-0042/ENT

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.