Barbie Hair Accessory Design Set

12.00

E përkryer për adhuruesit e Barbie që e duan modën! Personalizoni aksesorët tuaj të flokëve me shumë gjëra interesante duke u bërë kreativ me setin e dizajnit të aksesorëve të flokëve Barbie!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin gurë të çmuar, perla, kapëse flokësh, ngjitës dhe materiale të kapsuluara
  • Dhuratë ideale për fashionistet e vogla
  • Krijoni aksesorë të bukur dhe shumëngjyrësh
  • Përmasat e përafërta të paketimit: 25 x 22 x 4 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

99-0059/ENT

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.