Barbie Interior Designer Doll with Prosthetic Leg

16.00

SKU: 562276 Kategori: , ,

Eksploroni një botë argëtimi të dizajnit të interierit me kukullën Barbie me këmbë protetike.

Kjo kukull ka një fustan rozë dhe xhaketë të prerë, plus të këpucë të sheshta rozë të përshtatshme, dhe ka një këmbë protetike. Aksesorët e saj përfshijnë një tabletë kompjuteri dhe një fletë me ngjyra, për të luajtur momente profesionale.

Fëmijëve do t’ju pëlqejnë mundësitë e pafundme për shprehje krijuese dhe argëtim!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x kukull Barbie Interior Designer me një këmbë protetike
  • Kukulla është afërsisht 29 cm e gjatë
  • Kukulla vesh një fustan rozë, xhaketë të prerë dhe të këpucë të sheshta rozë
  • Aksesorët përfshijnë një lodër kompjuteri tablet dhe një fletë me ngjyra
  • Përmasat e përafërta: 7 x 3 x 30 cm
  • E pershtatshme per 3+ vjet

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HCN12

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.